Read Piękny dzień by Elin Hilderbrand Free Online


Ebook Piękny dzień by Elin Hilderbrand read! Book Title: Piękny dzień
The author of the book: Elin Hilderbrand
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 26.45 MB
Edition: Między słowami
Date of issue: May 26th 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Piękny dzień:

Rodzina Jennifer przygotowuje się do jej ślubu na pięknej wyspie Nantucket. Margot, siostra panny młodej, przygląda się temu z politowaniem, bo już nie wierzy w miłość. A Doug, ich ojciec, musi wreszcie zadecydować, co czuje do kobiety, z którą się związał po śmierci ukochanej żony.

Panna młoda nie rozstaje się z Notatnikiem, w którym jej matka zawarła szczegółowe wskazówki dotyczące tego pięknego dnia. Ale czy nawet najbardziej drobiazgowe zapiski mogą przygotować Jennifer na prawdę, która tego dnia wyjdzie na jaw? Co jeszcze może się zdarzyć, gdy cała rodzina zgromadzi się na jednej małej wyspie?

Autorka umiejętnie maluje słodko-gorzkie oblicza miłości, pokazuje, czym jest wierność i zaufanie i jak różnorodne mogą być wyobrażenia o szczęściu.

Elin Hilderbrand jest nazywana królową wakacyjnych powieści; sprzedała ich już ponad 4 miliony. Ich akcję umieszcza na malowniczej wyspie Nantucket, na której rodzą się wielkie miłości, rozgrywają rodzinne dramaty, a odwieczne przyjaźnie są poddawane próbom.

Read Ebooks by Elin HilderbrandRead information about the author

Ebook Piękny dzień read Online! Elin Hilderbrand lives on Nantucket with her husband and their three young children. She grew up in Collegeville, Pennsylvania, and traveled extensively before settling on Nantucket, which has been the setting for her five previous novels. Hilderbrand is a graduate of Johns Hopkins University and the graduate fiction workshop at the University of Iowa.

Facebook.com/ElinHilderbrand

Pinterest.com/ElinHilderbrand


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Piękny dzień
Read EBOOK Piękny dzień by Elin Hilderbrand Online free

Download PDF: pikny-dzie.pdf Piękny dzień PDF