Read Jak jsem viděl Ameriku by Radek John Free Online


Ebook Jak jsem viděl Ameriku by Radek John read! Book Title: Jak jsem viděl Ameriku
The author of the book: Radek John
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 27.89 MB
Edition: Ex Libris
Date of issue: 1990
ISBN: 8090009026
ISBN 13: 9788090009028

Read full description of the books Jak jsem viděl Ameriku:

blue corn? Indians of Hopi tribe grow it in Arizona desert. Navahs get money and settle in the reservation against Hopis' will. Navahs are nomads, like Gipsies...
Minneapolis - best public traffic in the U.S.
Los Angeles - it begins to become a bad joke. Houses under highways, immigrants outnumber Americans and threaten by their gangs all population.
Miami -a nest of drug dealers.
Harlem - if you are curious how end of the world could look like, visit Harlem.

This book is critical and warning for Europe these days: What was in America in the late 80-ies, is coming to Europe. God save us!

Read Ebooks by Radek JohnRead information about the author

Ebook Jak jsem viděl Ameriku read Online! Roku 1979 vystudoval scenáristiku a dramaturgii hraných filmů na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění. V letech 1980 až 1993 byl redaktorem časopisu Mladý svět, do kterého přispíval reportážemi o narkomanech, vekslácích, prostitutkách, vlajkonoších a o panice kolem nemoci AIDS a také sériemi cestopisných reportáží.
V 80. letech pracoval ve Filmovém studiu Barrandov jako scenárista a spolupracoval i s televizí. Je autorem scénářů k filmům Jen si tak trochu písknout, Sněženky a machři, Bony a klid, Proč?, Tankový prapor, Ta naše písnička česká II, Prachy dělaj člověka aj. Ve své literární tvorbě se zaměřuje zejména na problémy mladých lidí v dnešním světě, zejména pak drogy, násilí a prostituci. Jeho nejznámější román Memento byl přeložen do 10 jazyků.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Jak jsem viděl Ameriku
Read EBOOK Jak jsem viděl Ameriku by Radek John Online free

Download PDF: jak-jsem-vidl-ameriku.pdf Jak jsem viděl Ameriku PDF