Read Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy by Janet Evanovich Free Online


Ebook Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy by Janet Evanovich read! Book Title: Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy
The author of the book: Janet Evanovich
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 9.52 MB
Edition: Fabryka Słów
Date of issue: March 2nd 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy:

Sandałki ze złotymi paseczkami, koszulka z głębokim dekoltem i poręczny Smith & Wesson, kaliber 38. Oto Stephanie Plum, łowca nagród z New Jersey.

Kiedy wylatujesz z pracy, windykator zajmuje ci samochód, a matka zabawia się w swatkę, jesteś gotowa desperacko chwycić się absolutnie każdego zajęcia. Nawet jeśli oznacza to, że zamiast wklepywania danych do arkuszy kalkulacyjnych będziesz łapać bandziorów. Gorzej, jeśli jednym z nich jest facet, który wykorzystał cię na podłodze cukierni. A konkretnie, to za ladą z eklerkami.

No, ale to było dawno temu.
Naprawdę, nic osobistego.

Stephanie dysponuje wszystkim, co może posłużyć do kruszenia męskich serc. Niestety, ma także talent do pakowania się w kłopoty. I wkurzania przy tym naprawdę niebezpiecznych mężczyzn.

A więc sądzisz, że jesteś twardzielem?
A założymy się?

Read Ebooks by Janet EvanovichRead information about the author

Ebook Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy read Online! Janet Evanovich is the #1 New York Times bestselling author of the Stephanie Plum series, the Lizzy and Diesel series, twelve romance novels, the Alexandra Barnaby novels and Trouble Maker graphic novel, and How I Write: Secrets of a Bestselling Author, as well as the Fox and O'Hare series with co-author Lee Goldberg.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy
Read EBOOK Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy by Janet Evanovich Online free

Download PDF: jak-upolowa-faceta-po-pierwsze-dla-pienidzy.pdf Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy PDF